Літературне занурення з Ольгою Полєвіною

2018-01-17

/Files/images/DSC03313.JPG

17 січняу бібліотеці відбулося літературне занурення з Ольгою Полєвіною «Написане легким пером». Голова обласного літоб’єднання «Степ», письменниця і поетеса О.М. Полєвіна розповіла про себе, про свої творчі плани і задуми. Наш читач, молодий поет-початківець С. Новицький поділився думками про своє співробітництво з Ольгою Миколаївною на літературній ниві. З огляду літератури, представленої на виставці-інсталяції «Творча особистість - Ольга Полєвіна», присутні дізналися про багатогранний талант пані Ольги. Всім сподобались її ліричні вірші у авторському виконанні. При читанні вголос уривку з твору «Круїз по Стіксу» жодне жіноче серце не залишилося байдужим, всім виявилися близькі психологічні проблеми головної героїні.

Бібліотека отримала в подарунок декілька книжок авторки. Вишукувалася черга, щоб сфотографуватися з письменницею та отримати її автограф. А на абонементі – черга бажаючих взяти книгу Полєвіної для читання.