Нагородження «Кращий читач-2020»

2020-09-26

/Files/images/Фото3422.jpg

В процесі підготовки до відзначення Всеукраїнського дня бібліотек були визначені найкращі читачі бібліотеки №5.

Немало користувачів не уявляють собі життя без читання. Вони часто розповідають бібліотекарям, що мають потребу щодня, хоч ненадовго, поринути у світ друкованого слова, у світ літературних фантазій чи історичних спогадів. Такою шанувальницею книг виявилася Н. Осіпова. Наталя Анатоліївна привчила до читання всю свою родину, обирає книги для себе, для чоловіка і двох онучок. Видання з педагогіки допомогли їй у вихованні власних дітей, а тепер допомагають формувати особистість онуків.

Аналізуючи книговидачу у формулярах читачів дитячого відділу, було виявлено 4 найактивніших юних читачів. Переможці нагородженні у різних номінаціях. Кравченко Ілля у номінації «Прем’єр-читач» - полюбляє книжкові новинки, є давнім і вірним другом бібліотеки.

Ольшевська Катя в номінації «Бібліомарафонець», найбільше прочитала книг, журналів, газет.

Ткач Артем нагороджений в номінації «Книжковий гурман», він дуже вимогливо ставиться до вибору книг.

Гаращенко Аня нагороджена в номінації «Шанувальник книг». Аня гармонійно поєднує книги для душі і навчання.

Читайте ,читайте, читайте! На сьогодні нічого мудрішого за книгу люди поки що не придумали. Вона завжди веде нас за собою, надихає жити, вчить бути мудрими, добрими, справедливими. Читайте, і нехай у вашому житті не буде жодного дня, прожитого без книги.