Екологічна толока

2018-04-20

/Files/images/DSC_6465 (5).JPG

20 квітня у бібліотеці № 5 відбулася екологічна толока «ЕКО-я, ЕКО-ми, ЕКО- місто».

Жителів мікрорайону долучили до екологічної толоки, в ході якої оновили зелений масив біля єдиного на Кущівці осередку культури. Під час толоки було організоване прибирання сміття, висаджування квітів та фарбування обладнання на дитячому майданчику. У рамках заходу для присутніх бібліотекарі провели екологічну екскурсію «Дерева нашого міста» та цікаву вікторину. Екскурсанти пройшлися по шкільному садку, почули розповідь про дерева, які ростуть в ньому, звернули увагу на їх вік і стан. Огляд літератури з виставки-попередження «Екологічно небезпечні об’єкти» зацікавив багатьох присутніх.

До екотолоки долучилися лідери громади мікрорайону – команда депутата Міської ради Кріпака С.В.

Учасниками толоки були всі охочі – від малечі до людей поважного віку. Найбільш активні отримали солодкі призи.