Бібліотворчість: захоплюйся і твори!

2023-03-18

Бібліотека на Кущівці вже декілька років працює, як територія творчості «Захоплюйся і твори!». Тут систематично збираються користувачі, які мають творчі захоплення, щоб поспілкуватися, презентувати свої роботи, та освоїти нові види рукоділля на майстер-класах. Обдаровані відвідувачі бібліотеки мають добру можливість познайомитися із зацікавленими однодумцями, обмінятися враженнями та продемонструвати свої вироби.

У нашій бібліотеці є чимало творчо обдарованих користувачів різного віку, які потребують допомоги у пошуках самовираження, прагнуть показати свої роботи, поспілкуватися за інтересами.

Цієї весни заграли розмаїттям барв роботи майстрині Ольги Тимофієвої, представлені на виставці «Оце так хобі!». Користувачі з цікавістю розглядають творіння майстрині. Окремої уваги заслуговують роботи в стилі бароко «Романтичні побачення». Також привертає увагу триптих «Потяг до ілюзії». Ці яскраві картини нагадують героїв п’єси Вільяма Шекспіра «Сон літньої ночі» - короля Оберона та Титанію.

Вдало та зі смаком підібрані композиції змушують надовго зупинятись і милуватись цими чудовими витворами мистецтва.

Виставка рукотворної краси у читальному залі триватиме протягом місяця, щоб радувати усіх бажаючих та дарувати кожному гарний настрій.