Голосні чуйні читання «Читаємо з Мумі-мамою»

2023-03-24

У бібліотеці триває Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Непереможна та єдина читацька Україна».

Бібліотекарі здивували своїх юних користувачів цікавою ідеєю - запросили їх у реальний світ мумі-тролів. Для цього у бібліотеці створено чарівна інсталяція Вітальня Мумі Тролів біля якої відбуваються фото сесії «Фото у чарівному капелюсі» та влаштовуються голосні чуйні читання «Читаємо з Мумі-мамою».

Популяризуючи художню дитячу літературу у такий спосіб ми маємо надію, що захоплюючі книжки збагатять внутрішній світ кожного нашого маленького читача. Адже, «…тільки книжки перетворять подив на допитливість. Тільки читання відкриє перед людьми розкіш інтелектуального життя…», - писав Василь Сухомлинський.