Бібліотека відзначила День міста!

2018-09-15

/Files/images/20180914_143007.jpg

До Дня міста у бібліотеці № 5 МЦБС відбувся день краєзнавства «Край джерельної води», у проведенні якого прийняли участь краєзнавець Смотренко В.В. та депутат районної у місті Ради Аршинік С.Ф.

Рідна сторона, батьківський поріг, криниця з холодною джерельною водою - це те, до чого повертається думка кожного з нас; це те, від чого радіє душа, підіймається настрій, з’являється натхнення до життя.

Присутніх вразили світлини з фотовиставки «Старовинний район Єлисаветграду - Кущівка», де можна побачити сцени з життя наших земляків у різні роки та навіть різні епохи.

Кущівська бібліотека завжди відкрита для можливості познайомитись з людиною, яка вміє оживляти свої думки словом. Сьогодні на день краєзнавства завітав Валентин Євгенович Карпов, автор книги «Подорож у часі». У святково прибраній залі бібліотеки панувала дружня, тепла атмосфера спілкування, гумору, невимушеного діалогу.

Присутні задавали багато запитань, цікавилися історією міста, історію створення книги, згадували епізоди, що найбільше сподобалися.

Валентин Євгенович подарував бібліотеці книгу з добрими побажаннями.

А Валентину Карпову бажаємо натхнення і чекаємо його нових творінь. До нових зустрічей, авторе!