Виставка - айстопер " У ритмах осені"

2020-10-06

Цієї осені у приміщенні бібліотеки №5 діятиме книжкова виставка - айстопер " У ритмах осені". Осінь! Яка вона чудова та різнобарвна! Багато поетів та письменників присвячували їй цілі шедеври оповідань. Бо саме вона надихала та причаровувала їх! Адже саме восени хочеться зручненько вмоститися в крісло, узяти чашечку гарячого чаю, та у затишку погортати улюблені сторінки книжок.

Бібліотекарі пропонують всім охочим зануритись у світ творчості, рукоділля, ласувати сезонними смаколиками та, звісно, читати книги. До уваги користувачів книжкові новинки, нові пригоди, нові літературні герої. Цікаво буде погортати книги: «Бенкет джмеля» А. Тарковського, «Мелодії вітрів» М. Теніченка, «Зловити промінь щастя» С. Талан, «Притулок семи вітрів» Д. Гнатко та інші.

Поетичні видання розфарбують ваші уявлення про осінній настрій, а підбірка "осінніх" книг зігріє будь-якої погоди.