День краєзнавства «Захоплюючі історії про місто»

2021-09-16

/Files/images/IMG_20210916_123659.jpg

Наше місто має давню і цікаву історію, де були і пригоди, і подорожі, і пошуки скарбів, і незвичайні особистості. Огляд краєзнавчої виставки «Відкрий для себе рідне місто» проілюстрував цікаві події історії міста.

Відомий письменник Карпов В.Є. порадував слухачів новими пригодами наших предків, про які дізнався, шукаючи матеріал для своїх книг. Цього разу він розповів трохи містичну історію про місцеві цвинтарі. А ще була цікава розповідь про підземні тунелі з фортеці св. Єлизавети, які і досі існують, але в аварійному стані.

Молоді користувачі зацікавилися розповіддю Валентина Євгеновича та задали йому безліч запитань, на які він охоче відповідав.

Бажаючі взяли участь у краєзнавчій вікторині «Історична спадщина» і продемонстрували свої знання про виникнення міста, його історичне минуле.

Увагу учасників заходу привернула вулична експозиція «Побут наших предків». Базою для неї слугували експонати бібліотечного краєзнавчого музею. Навіть дорослим, а тим паче молоді хотілося помацати справжні жорна, торкнутися інших старовинних речей, які раніше були в ужитку у кожній родині, а тепер стали музейною рідкістю.

Усім відвідувачам бібліотеки сподобалася фотовиставка «Кущівка в стилі ретро».

Шестикласниця Максимовська Марина присвятила Дню міста свій малюнок «Миколаївський пляж».