2014-09-30

/Files/images/DSC_1409.JPG

«Бібліотека -мудрість всіх віків»

Зранку біля бібліотеки було гамірно. Читачі приходили вітати бібліотекарів з їх професійним святом і затримувалися, розглядаючи новинки літератури та яскраві дитячі малюнки про книги. Під час проведення флешмобу «Нагадуємо: читання може стати причиною твого розвитку», всі присутні читали хоча б невеликий уривок з будь-якої книги. Цим вони продемонстрували, що підтримують читання, як процес пізнання світу; що бібліотека і книги є їхньою повсякденною потребою.

У конкурсі малюнків «Країна книжок» найменші читачі намагалися через художні образи показати своє ставлення до книг. Розглядаючи малюнки, всі одразу ж розуміли, що їх автори люблять читати і вважають читання важливою справою у своєму житті.

Учні середніх класів мали змогу продемонструвати свої знання, прийнявши участь у літературній вікторині «Книга – міст у світ знань». По результатам вікторини присутнім стало ясно, що ті учні, які дружать з книгою, більше знають і, відповідно, краще навчаються.

Цього дня до бібліотеки завітало багато користувачів, щоб перереєструватися і поновити свій абонемент у 2014-му році – адже сьогодні запис і перереєстрація здійснювались безкоштовно. Для цих читачів, враховуючи те, що вони з минулого року не були в бібліотеці, ми провели екскурсії по відділах бібліотеки, розповіли про нові виставки, зокрема про виставку «Моє місто, ти для мене диво»; також провели огляд літератури з виставки-інсталяції «Літературні новинки». Котонович Ірина завдяки екскурсії уважно ознайомилась з виставкою «Моє місто, ти для мене диво», яка їй дуже сподобалась. Деякі з читачів вперше бачили бібліотечні зали після ремонту.

Протягом всього дня читачам і просто перехожим на вулиці бібліотекарі пропонували рекламні листівки, де зазначені поштова адреса нашої бібліотеки, номер телефону та назва сайту бібліотеки. Також бібліотекарі фотографували цікаві моменти свята. Наприкінці свята з найкращих світлин ми влаштували веселий фото-фестиваль «Спійманий з книгою». Також підбили підсумки конкурсу малюнків і літературної вікторини. Переможців нагородили грамотами та подарунками.

Бібліотекарі гідно відсвяткували своє професійне свято, яке слугувало рекламою бібліотеці. Значно збільшилась кількість читачів, що повернулися до бібліотеки після довгої перерви, спричиненої ремонтом. З виставки-інсталяції «Літературні новинки» читачі дізналися про нові надходження до бібліотеки. Дітей ми зацікавили потенційними перемогами у конкурсах та вікторинах, показали переваги читання, як джерела знань.