Бесіда-діалог «Кодекс поважних людей»

2015-10-01

/Files/images/01-10-15_1358.jpg

В теплій, щирій, відвертій атмосфері в бібліотеці першого жовтня відбувся захід «Кодекс поважних людей», який підготували працівники бібліотеки. Близько 20 користувачів відгукнулись на запрошення і зібрались у затишному куточку книгозбірні. Прекрасно провела цей захід бібліотекарка Соколова В.В. Ліричні вірші, сердечні слова чергувалися з музичними номерами та теплими привітаннями на адресу людей похилого віку. У вікторині «Бабуся знає все?» перемогла Ломакіна В.В.

Оригінальні рецепти народної медицини з літератури, представленої на книжковій викладці «Чи є життя на пенсії?», дали присутнім впевненість, що вони зможуть залишатися здоровими ще багато років. Щоб відчувати себе не старою, а поважною людиною, слід зберігати добрі емоційні стосунки з оточуючими, позитивний настрій та вчитися чомусь новому – з цією думкою всі присутні погодилися.