Свято входин після ремонту

2015-10-20

/Files/images/DSC_3766.JPG

В бібліотеці відбулася значна подія. Святкували закінчення ремонту приміщення бібліотеки. Поздоровити бібліотеку прийшли всі, кому не байдужа роль закладу культури у формуванні світогляду сучасної людини - представники влади, громади мікрорайону, зокрема голови квартальних комітетів та читачі різного віку. Присутні оглянули персональну виставку Кушнірової Г.І. «Вінок вишиванок пані Галини» та отримали майстер-клас з вишивання.

Наша бібліотека – єдиний заклад культури на два великих мікрорайони: Кущівка і Катранівка. Більшість читачів – це люди пенсійного віку, діти та люди з особливими потребами. Сьогодні бібліотека потрібна людям як джерело інформації, як шлях до душі кожної людини. Наша бібліотека створила для своїх користувачів максимально комфортне середовище, вона відкрита для усіх тих, кому потрібна книга та психологічне розвантаження.

В цьому році бібліотекарі розробили інноваційний проект «Кіровоград: що ти знаєш про Кущівку?». Цей проект зацікавив та об'єднав велику кількість наших користувачів.

Багато в чому робота бібліотеки залежить від комфорту в приміщенні і технічного забезпечення. Завдяки рішенню депутатів міської ради та з ініціативи депутата Полонського Ігора Олеговича відбулися ремонтні роботи, результат яких – встановлені 10 енергозберігаючіх вікон, відбулася заміна електродроту, маємо світлі кімнати читального залу, абонементу, дитячого відділу, туалетну кімнату.

Всі читачі відзначили, що бібліотека зараз має сучасний вигляд, за це вони щиро вдячні всім депутатам, які підтримали заклад культури. Приваблює всіх Вай-Фай зона, але не вистачає технічного оснащення.

Чекаємо, що при сприянні влади і небайдужих людей, бібліотека в недалекому майбутньому матиме комп'ютерний клас, адже саме такі вимоги громади до сучасної бібліотеки.

Багато гарних і теплих слів звучало на адресу працівників бібліотеки. Не обійшлося й без подарунків. Колектив книгозбірні вдячний всім, хто прийшов поздоровити бібліотеку.