Екскурсія до військової частини м. Кіровограда «Бойові традиції»

2015-11-20

/Files/images/DSC_3994.JPG

20 листопада бібліотека разом з загальноосвітньою школою №30 відвідала кімнату бойової слави військової частини міста. Про славетні подвиги наших земляків нам розповів заступник командира полку по роботі з особовим складом, майор Неживий А.М. . Школярів молодшого віку дуже цікавили представлені в експозиції зразки зброї, амуніція, обмундирування та інші експонати. Найбільше хлопців зібралося біля розірваних снарядів та гранатомета. Всіх вразила інсталяція про війну в Афганістані. Один з куточків виставки музею розповідає про події в АТО. Всі присутні захоплено слухали розповіді Андрія Миколайовича про бойові операції на сході нашої країни. Всі війни схожі між собою і нині схід України чимось нагадує нам ситуацію в Афганістані. Коли ви читатимете ці строки, Андрій Миколайович вирушатиме у зону бойових дій. Побажаємо йому та його товаришам повернутися живими, неушкодженими і з перемогою.

Екскурсія показала дітям, що дійсно існує військова техніка і люди, які віддають свій час для служіння Батьківщині. Відвідувачі музею переконалися - Україна має надійну оборону та гідних захисників.