Символ року у творах письменників

2016-02-02

/Files/images/DSC_4173.JPG

В читальному залі бібліотеки презентується книжково-журнальна виставка- мозаїка - «На щастя, на здоров'я, на Новий рік!». Її матеріали розповідають про традиції святкування Нового року в Україні та світі. Виставка зацікавила користувачів своїм розділом «Символ року у творах письменників». Згідно з китайським гороскопом, тільки 8 лютого почне на нас впливати артистична і епатажна Червона Вогняна Мавпа.

Вступаючи в рік червоної Мавпи, читачам бібліотеки закортіло дізнатися, що то за тваринка, які у неї звички, що вона любить. З огляду літератури, який провели бібліотекарі, присутні дізналися про авторів, у чиїх творах йде мова про мавпочок; це: І. Крилов, Г. Сковорода, П.Буль, Е. Берроуз, Д. Даррелл, Н. Забіла, М.Трублаїні, Г. Остер, Д. Фоссі та інші.

Зацікавила читачів книга «Гориллы в тумане». Авторка її - смілива і розумна жінка, лікар Дайан Фоссі. Вона 16 років прожила далеко від цивілізації, захищаючи мавп від браконьєрів і вивчаючи їх звички. Завдяки її дослідницькій роботі людство дізналося про світ мавп стільки нового і несподіваного, що ще десятки років отримані нею матеріали будуть вивчатися біологами.

Присутні гучно сміялися, коли бібліотекарка читала вголос уривок з книги Дж. Даррелла «Гончие Бафута» - глава дванадцята «Обезьянье царство». Не втримаєшся від сміху, уявляючи витівки малих бешкетників, таких примхливих і таких чарівних!

Сподіваємось, що рік мавпи пройде так саме весело як наш захід!