Захист проектів творчих робіт «Цінності моєї родини»

2016-03-12

/Files/images/DSC_4463 (2).JPG

До бібліотеки завітали родини, щоб продемонструвати свої різнобічні таланти, презентувати власні реліквії та традиції, які передаються із покоління у покоління.

Цитатою дня став вислів «Досліджуючи корені свого роду, я відрощую собі крила!».

Мета проекту: розширювати знання учнів про найдорожчих людей; поглибити знання дітей про основний обов’язок членів сім’ї – кожен член великої родини повинен дбати про красу, чесність і порядність свого роду, вчити надавати допомогу членам родини.

Була презентована виставка «Творці дивосвіту», це виставка робіт декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, виготовлених руками талановитих родин. Родини Цимбал та Дубинець захопили всіх своїм мистецтвом, захистили свої творчі проекти на відмінно! Мама родини Цимбал Наталя приділяє багато уваги розвитку сина і дочки, вчить їх малювати, плести з бісеру, розмовляти англійською. Першокласниця Софійка Дубинець під керівництвом своїх батьків плете гачком серветки та навчилася робити прикраси з солоного тіста.

Відвідувачі бібліотеки мають можливість удосталь помилуватися вишивками, саморобними іграшками, картинами, орігамі, ляльками-мотанками, представленими на виставці.

Бібліотекарі провели анкетування «Сімейне читання» та огляд літератури з книжкової виставки «Улюблені книги вашої сім’ї».

Подібні культурні заходи є дуже важливими для талановитих родин, кількість яких серед читачів бібліотеки зростає з кожним роком. Вони дають можливість обдарованим дітям, їх батькам, представникам старшого покоління не лише продемонструвати свої вміння та таланти, а й опанувати нові види мистецтва; зміцнюють родинні зв’язки, виховують повагу до сімейних традицій.