«Ніхто не забутий, ніщо не забуто»

2016-05-10

/Files/images/DSC_5048.JPG

В рамках бібліомарафону «Ми пам’ятаємо» бібліотека-філія №5 взяла участь у фестивалі- конкурсі військово-патріотичної пісні «За Україну, за її волю, за народ!», а також провела конкурс малюнків "Ніхто не забутий, ніщо не забуто". Ці заходи були організовані для формування реалістичного уявлення дітей та молоді про події та наслідки Великої Вітчизняної війни та виховання поваги до ветеранів. На пісенному фестивалі кожен клас загальноосвітньої школи №30 виконав пісню воєнних років. Оцінювався рівень виконавської майстерності, художня виразність, сценічна культура, зовнішній вигляд учасників. Допомагав виконавцям кіровоградський оркестр 3-го полку спецпризначення. Найбільш вразили всіх відомі безсмертні пісні «Смуглянка» та «Катюша». В середній віковій категорії І місце зайняла команда 5 класу, яка підготувала пісню сучасної авторки «И все о той весне». Серед найменших учасників перемогла команда 2 класу, а серед найстарших - команда 9 класу. Всі пісні супроводжувалися демонстрацією уривків з фільмів воєнної тематики. Приємні враження від концерту надовго збережуться в серцях шановних гостей, серед яких представники громади мікрорайону Кущівка та вдови військовослужбовців, діти війни. Найкращі співаки отримали подарунки від депутата міської ради Кріпака С.В.

Юні читачі мали змогу виразити свою подяку ветеранам війни у малюнках. На дитячому відділі бібліотеки розміщено виставку дитячих малюнків "Ніхто не забутий, ніщо не забуто". Виставка буде демонструватися до 19 травня.

Переможцями конкурсу стали: 1) категорія від 7 до 8 років: І місце – Пересада Ліза за малюнок «Травнева Перемога»; 2) категорія від 9 до 12 років: І місце – Джафарова Таня за роботу «Мирне небо»;

3) категорія від 13 років: І місце - Дубіна Світлана за плакат «День Перемоги».

Конкурс направлений на виховання у підростаючого покоління патріотизму, поваги до історії України, національної самосвідомості, збереження кращих традицій та історичної пам’яті, які через роки пронесли ветерани.