Презентація персональної виставки місцевої майстрині Кушнірової Г.І.

2016-05-14

/Files/images/DSC_5097.JPG

«На рушнику – жіноча доля українки»

14 травня у бібліотеці-філії №5 відбулася презентація нашої постійної читачки Кушнірової Г.І. Присутні мали змогу оглянути персональну виставку вишитих рушників під промовистою назвою «На рушнику – жіноча доля українки». Бібліотекарі провели огляд літератури, представленої на виставці «Червоними і і чорними нитками…». Розповіли про різноманітні техніки виконання і стилі, які зазвичай використовувались на Україні; про символіку візерунків; про історію розвитку цього виду мистецтва. Відповідаючи на питання інтерв’ю, Галина Іванівна розповіла, що захоплення вишивкою виникло у неї ще в дитинстві. Вона пронесла його через усе життя. Всі життєві негаразди завжди відступали перед радістю від улюбленого заняття. Визначні події її власної долі – одруження, народження дітей, онучок, любов до рідних, входини у новий будинок, проводи і весілля дочок та онучок – все знайшло відображення у її роботах. Зараз, маючи досить вільного часу, Галина Іванівна створила величезну колекцію рушників, ікон, серветок, картин, вишитих власноруч. Її вироби підносять настрій всім, хто їх бачить. Присутня на презентації Чінченко Лідія Миколаївна сказала, що сама вміє вишивати, але не так майстерно; тож після знайомства з Галиною Іванівною у неї виникло бажання вдосконалюватися. Завдяки презентації персональної виставки, наша місцева майстриня знайшла собі нових шанувальників своєї творчості, однодумців і нових друзів.

Захід відбувся у рамках програми «Творча обідня перерва у бібліотеці».