Експедиція в Країну Здоров’я

/Files/images/05-04-13_1334.jpg

Експедиція в Країну Здоров’я

«Молодь обирає здоров'я»

До Всесвітнього дня здоров 'я, в бібліотеці – філії №5 відбулася експедиція в Країну Здоров’я «Молодь обирає здоров’я». Присутні дізналися, що здоровий спосіб життя – це не лише дієта, фізична активність, відмова від шкідливих звичок, але й підпорядкування свого режиму певним ритмам добового обертання Землі. Щодо боротьби з поганими звичками: у рольовій грі «Навчися говорити «Ні»!» бібліотекарі продемонстрували присутнім уміння протистояти спокусі і соціальному тиску. Після заходу Ковальова Олена сказала, що хоча вона і любить трав’яні чаї, та не знала, що м’ята і меліса, наприклад, заспокоюють нерви, а звіробій лікує 99 хвороб.

Огляд літератури «Скарбниця здоров’я» пояснив юнацтву необхідність берегти і зміцнювати власні тіло і душу. Бажаючи (18 читачів) прийняли участь у тестуванні «Яке ви маєте здоров’я?». А це – ще один крок у формуванні відповідального ставлення молоді до власного життя і здоров’я.

Захід супроводжувався слайд – презентацією « Ми – за здоровий спосіб життя».