Читання без обмежень

2016-09-29

/Files/images/DSC_5564.JPG

28 вересня в бібліотеці-філії №5 пройшов заключний етап літературної роумінг-гри «Читання без обмежень».

Дитячий відділ бібліотеки влітку запропонував учням 5-9 класів – користувачам сектора абонемента – підключитись долітературного роумінгу «Читання без обмежень», під девізом «Літні читання у стилі смарт!».

Читачі, які підключилися до гри, мали змогу ознайомити своїх однолітків з новими художніми творами через соціальні мережі. Гравці ділилися цитатами з улюблених книг і цим долучали друзів до читання. Деякі робили селфі з книгами та розміщували їх на своїх соціальних сторінках.

У чому феномен казки? Яким чином вона вміщує на декількох сторінках життєву мудрість поколінь? І чому казка збереглася навіть в епоху Інтернету? На ці та багато інших питань діти відшукували відповіді під час читацьких рандеву «Опції казкового літа».

В ході літературної гри учасники виготовляли поробки, ілюстрували улюблені казки. Протягом канікулярного періоду діти збирали колекцію ідей і секретів до свого «Мистецького записничка», фантазували, гралися. На завершення гри в бібліотеці оформлена виставка найкращих робіт учасників «Світ очима дітей».

Перед визначенням переможців в бібліотеці відбувся флешмоб ««Хочеш бути успішним - читай!». Бібліотекарі нагадали присутнім історію створення бібліотек, переглянули світлини скульптурних шедеврів, присвячених книзі та читанню.

Переможцем гри стала Коваленко Карина, учениця 6-го класу. Вона пройшла усі умови роумінгу та отримала подарунки від бібліотеки і оплески друзів.

Нагородження всіх учасників гри відбулося напередодні Дня бібліотек, тому присутні дарували бібліотеці книги та квіти.