Подарунок до професійного свята

2016-09-30

Депутат міської ради Кріпак Сергій Володимирович вітав 30 вересня володарок книжок і книжкових полиць бібліотеки-філії №5 з їх професійним святом, Днем бібліотек.

Для бібліотечних працівників визначальними були і залишаються інтереси читачів, їхні запити і уподобання. Тому бажаним подарунком для нас стали книжки, подаровані Сергієм Володимировичем. Всього бібліотека отримала 40 книг, з них шість нових творів дитячих письменників Сергій Володимирович придбав за свій кошт. Окрема подяка йому за те, що він звернувся до галереї Єлисаветград, розповів працівникам про нашу бібліотеку. В результаті бібліотечний фонд поповнився новими книгами Миколи Цуканова, Марії Плахотіної та першими 6-ма томами Сучасної української енциклопедії.

Від імені громади дякуємо Сергію Володимировичу, за те, що він завжди відгукується на проблеми користувачів бібліотеки, приймає участь у заходах. В бібліотеці продовжує працювати громадська приймальня, куди звертаються з різними питаннями мешканці мікрорайону Кущівка.

Наша сучасна бібліотека стала зв’язуючою інформаційною ланкою між населенням мікрорайону і владою.