День бібліографії «Клімат і людина»

2016-10-07

/Files/images/Фото0212.jpg

Бібліотека-філія №5 провела день бібліографії «Клімат і людина» для користувачів різного віку.

В програмі Дня бібліографії була ціла низка заходів щодо різних напрямів бібліотечно-бібліографічної підготовки читачів. Присутні дізналися про історію книги і бібліотек, отримали навики самостійного пошуку інформації в алфавітному та систематичному каталогах. Вчилися впевнено орієнтуватися в книжковому фонді бібліотеки, ознайомилися з природознавчою літературою . Наймолодші користувачі дізналися детальніше про книжковий фонд бібліотеки; розібралися в тому, як і де шукати інформацію по кліматології в каталогах, картотеках та на книжкових поличках.

Цього дня бібліотекарі презентували присутнім книгу місцевих авторів Вербицького В.В. та інших «Крилаті скарби Кіровоградщини», присвячену І.Т.Бабанському, автору перших сторінок Червоної Книги Кіровоградщини. Мова велася про те, що вплив людини на навколишнє середовище може не тільки покращити чи погіршити кліматичні умови, але й змінити в кращу чи гіршу сторону різноманіття наших менших братів, що живуть поруч.

Тему екології продовжило знайомство старшокласників з прес-досьє «Глобальні проблеми людства» та з програмою охорони навколишнього середовища в Кіровоградській області на 2016-2020 роки.

Щоб завершити захід на веселій ноті, всіх присутніх запросили прийняти участь у бібліовікторині «Чотири пори року». Старшокласники добре відповідали на запитання вікторини, але найкращими були відповіді Мельниченко Аліни, яка сказала, що, вдосконалюючи знання бібліографії, вона може працювати у бібліотеці самостійно, без допомоги бібліотекарів. Також вона гадає, що бібліографія допоможе їй систематизувати отриману інформацію з будь-якої галузі знань, а це полегшить їй навчання у вищому навчальному закладі.