Зима йде – свята веде

2017-01-18

/Files/images/DSC_5794.JPG

На передодні третього завершального свята різдвяно-новорічного циклу – Водохрещі, до бібліотеки №5 завітали ряжені з обрядовим дійством «Водіння кози» та колядками. Колядники співали традиційні святкові пісні. У програмі були презентація книжкової виставки-інсталяції «У Новий рік разом з книгою». А ще:

• привітання та подарунки від депутата міської ради Кріпака С. В.,
  • гра «Кусання калача»,
  • конкурс малюнків «Зимовий калейдоскоп»,
  • творчий конкурс «Різдвяна зірка»,
  • спілкування з цікавими людьми та чайні посиденьки.

Переможці конкурсів отримали заохочувальні призи від бібліотеки (папки, альбоми, блокноти). Це все згодиться їм для розвитку творчих здібностей.

Виступ народного гурту «Любисток» під керівництвом Анатолія Петровича Чечеля зачарував усіх виконанням колядок та народних пісень.

Кожен учасник фольклорного свята покуштував смачної куті з солодощами. Свято Водохреща відбулося за сприяння депутата міської ради Кріпака Сергія Володимировича, за що йому дуже вдячні всі читачі. Дітлахам, які прийняли участь у конкурсах, він подарував солодкі гостинці до святкового столу. Мешканці мікрорайону Кущівка весело провели час разом з дітьми та радісно відсвяткували Водохреща.