Інтерактивна гра зі створення карти «Україна – моя країна»

2017-02-17

/Files/images/DSC_5912.JPG

Інтерактивна гра «Україна – моя країна» відбулася в бібліотеці №5 до дня пам’яті «Небесної сотні» . На гру завітали читачі середнього шкільного віку. Діти власноруч створили карту України, замість яскравих фарб використавши зерна та насіння рослин, які традиційно вирощують в нашій державі: пшениця, гречка, рис, горох, квасоля, перловка, ячмінь, насіння кабачків, соняху. Ця гра для дітей символізувала єднання і злагоду на родючій і багатій українській землі.

Для того, щоб правильно нанести на карту найбільші міста і ріки нашої держави, юним користувачам довелося перегорнути чимало сторінок енциклопедичних видань. В процесі створення карти вони дізналися, у яких областях України вирощуються окремі види сільськогосподарських рослин, якими галузями промисловості відомі різні райони.

Бібліотекарі зробили наголос на тому, що Герої Небесної сотні віддали своє життя за мирну, багату, квітучу Україну. Присутні охоче прийняти участь у патріотичній акції «Янгол для Героїв Небесної сотні». Кожен, хто відвідав бібліотеку, створив маленького паперового янгола на знак пам’яті про Героїв Небесної сотні та залишив його на книжковій виставці «Небесна сотня Янголів».