Зустріч з поетом М.Теніченком «Мова, мов пісня»

2017-02-22

/Files/images/DSC_5911.JPG

До Міжнародного дня рідної мови користувачі бібліотеки№5 зустрілися з місцевим поетом Михайлом Теніченком. Захід відвідали представники громади мікрорайону Кущівка, учнівська молодь та вчителі школи №30. Бібліотекарі підготували книжкову виставку рейтингових книг «Сучасна українська книга високого рейтингу». Під час огляду літератури присутні ознайомилися з новими іменами в українській літературі, з творчістю поетів Кіровоградщини.

Книжка, що вчасно потрапить до рук, може дуже полегшити життя і дітям, і батькам. А хорошу підліткову прозу ще треба пошукати. Книжок багато, але як обрати? Бібліотекарі порадили присутнім дев’ять творів нещодавно виданої українською мовою підліткової прози.

Михайло Григорович Теніченко читав свої вірші, як ті, що увійшли до його збірки «Природу нам не обманути…», так і нещодавно написані – про Кущівку, про наше рідне місто. Присутні з задоволенням полинули в особливу ауру мелодії віршів. Прочитані вірші яскраво відображають його громадянську позицію, любов до рідної мови, до рідного краю.

На прохання слухачів Михайло Григорович розповів про своє дитинство, родину, улюблені заняття, поділився думками про життя. Вчителька Лаліменко Г.М. зауважила, що подібні заходи допомагають учням глибше зрозуміти красу поетичного слова і духовний світ поета.

Учасники зустрічі отримали рекомендаційний список літератури «9 книжок для підлітків українською мовою».