Допитливий юнак почав писати вірші

2017-03-04

/Files/images/Фото0908.jpg

Бібліотекарі міської бібліотеки-філії №5 спілкуючись з молодими читачами, намагаються помітити у них іскру таланту та розвинути їх здібності. У 2011році до нас записався допитливий і непосидючий хлопчик Стас Новицький. Його привабили краєзнавчі екскурсії краєзнавчо-пошукового клубу «Кущівські дослідники» і він став одним з найактивніших його членів. Під впливом відомого краєзнавця Вадима Смотренко, якій є давнім другом бібліотеки, Стас захопився мінералогією, зібрав колекцію гранітів та інших корисних копалин Кіровоградщини. Як і багато підлітків, пройшов через «поттероманію», прочитавши всі книги про Гаррі Поттера. Пізніше його смаки змінились, він обирав собі для читання біографії вчених, письменників, інших видатних людей, намагаючись зрозуміти секрет їх успіху. Нині Стас навчається у профтехучилищі. Він мріє вчитися далі і отримати вищу освіту. Несподівано для всіх він почав писати вірші. Хоча вони, можливо, недосконалі технічно, але щирі і емоційні. Ось, наприклад, рядки з віршу про рідну мову, який він подав на конкурс «Наша спадщина».

І дужий голос кобзарів, Й мелодії музик троїстих, І молодих дівчаток спів - Все це у мові українській. Калини грона на снігу, Степи аж ген до небокраю - Все це у серці збережу, Все це у віршах оспіваю. Вітання і печаль розлуки, І пісня, наче в солов’я - Все це не просто мови звуки. Моя то доля і твоя.

Сподіваємось, що мрії Стаса стануть реальністю і бажаємо йому творчого натхнення та успіхів у житті! Пишаємось нашим читачем.