Народна школа навчає комп’ютерній грамотності

2017-03-11

Наша сучасна бібліотека завдяки новітнім технологіям робить надбання комп’ютеризації доступним і для незахищених верств населення.

При бібліотеці працює Вища народна школа, де з успіхом опановують комп’ютерну грамотність люди поважного віку. Вони навчилися створювати електронні документи, листуватися, шукати потрібну інформацію в Інтернеті та скачувати її.

У 2017 року до школи записалося чотири нових учня, це Казімірченко Г.П., Калашніков І.Г., Шихов М.О. та Літвак Н.М.

Життя пенсіонера Калашнікова Івана Григоровича наповнилося приємними спогадами про друзів дитинства та юності завдяки можливості спілкуватися в соціальних мережах, які відкрили для нього бібліотекарі.

Коли він навчився керувати мишкою, то перестав боятися комп’ютера. Зареєструвався в «Однокласниках» та веде активне листування. Дуже радий, що у кущівській бібліотеці є Wi-Fi –зона і народна школа, яку можна відвідувати у зручний для нього час.