Літературний фотосалон "Створи книжковий образ"

2017-03-29

/Files/images/Фото0989.jpg

29 березняу бібліотеці-філії № 5 відбувся літературний фотосалон

«Створи книжковий образ». Юні читачі виконали ролі героїв улюблених книг.

Для переконливого створення книжкового образу діти читали уривки з художніх творів, намагалися театралізовано представити зміст книг. Найцікавішим визнали розповідь та костюм Костенка Максима в образі Тома Сойєра. На згадку про цю зустріч провели костюмовану фотосесію.

Під час огляду літератури з книжкової виставки «Книги-ювіляри» присутні ознайомилися з кращими книгами для дітей, яким в цьому році святкуємо ювілей.

Тиждень дитячого читання у розпалі. Вже відбувся літературний млин «Лісова галявина» та чемпіонат з читання вголос творів М. Трублаїні «Мандрівникам і капітанам». Чемпіонат показав, як корисно читати разом, бо це весело, захоплююче і можна обговорити прочитане.

Щодня для вас в бібліотеці:

безкоштовний доступ до Інтернету (за попереднім записом),

виставка – подія «Українська книга мого формату»,

чати з однолітками «Оn-line тусовка»,

веселі казкові герої,

яскраві виставки нових книг,

презентація виставки - вернісажу дитячої творчості «Творці дивосвіту», ігри, літературні вікторини. Чекаємо дітлахів під час весняних канікул!