Година пам’яті «Полин Чорнобиля гірчить і досі"

2017-04-25

/Files/images/DSC_6197.JPG

25 квітня до річниці Чорнобильської катастрофи бібліотека №5 провела годину пам’яті «Полин Чорнобиля гірчить і досі». До цієї події бібліотека підготувала книжкову виставку – попередження «Природа. Екологія. Людина». Один з розділів виставки присвячений трагічним наслідкам вибуху на Чорнобильській АЕС «Полин Чорнобиля гірчить і досі». З користувачами зустрілися голова громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Неділько Олександр Миколайович, його друзі-чорнобильці Пєрвий Дмитро Михайлович та Хоменко Григорій Васильович. Відвідали захід також депутат райради Аршинік С.Ф., вчителька загальноосвітньої школи №30 Писанко Н.А. з восьмикласниками. Олександр Миколайович поділився своїми спогадами про героїзм тих, хто ціною власного життя і здоров’я захистив Європу від радіаційного знищення; висловив надію, що врешті-решт проблеми чорнобильців будуть вирішені. Присутні переглянули відеофільм «Чорнобиль: як це було».