Конкурс малюнків «Мальоване щастя»

2017-05-13

/Files/images/DSC_6241.JPG

В ході відзначення Міжнародного дня сім`ї бібліотека-філія № 5 провела конкурс малюнків «Мальоване щастя» та захист творчих робіт «Створіть Ваше сімейне древо».

Що б не відбувалося у нашому житті, найголовніше - це родина, в якій вас люблять, чекають, підтримують, допомагають. І якщо ми маємо саме таку родину, то будь-які життєві труднощі нам не страшні.

Родинне коло, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди було і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації.

Щоб привернути увагу до питань духовного розвитку родини, у бібліотеці оформлена книжкова виставка «Мистецтво бути батьками». Пробуджуючи пізнавальний інтерес до історії свого родоводу, бібліотекарі навчили присутніх складати «родинне дерево» та подарували кожному буклет «Любов до книги починається в сім’ї».

На конкурс було представлено 24 авторські роботи. Переможцями конкурсу стали:

І місце –Костенко Максим за малюнок «Моя патріотична родина»;

ІІ місце - Костенко Наташа за малюнок «Моя рідня – моє щастя»;

ІІІ місце - Дорош Михайло за малюнок «Моя рідня – моє життя».

Переможці отримали солодкі призи та подарунки.

Запрошуємо батьків познайомитися з літературою наших виставок.