Дегустація новинок літератури «Бібліогурманія»

2017-05-16

/Files/images/DSC_6239.JPG

Дегустація новинок літератури «Бібліогурманія», що відбулася у бібліотеці-філії №5, дала можливість користувачам бібліотеки відчути смак життя, що вирує на сторінках нових книг, та обрати собі для читання те, що смакуватиме найбільше.

Для користувачів відбулася презентація виставки «Увага! На горізонті НЛО» (Новий літературний об’єкт).

Тим, хто небайдужий до долі України, бібліотекарі запропонували книги «Анексія: острів Крим» Тараса Березовця, «Київський патерик» Авдєєнка В., «Забудь-річка» братів Капранових. «Анексія: острів Крим» містить ексклюзивні свідчення, надані автору політиками, військовими, експертами, журналістами, активістами, які стали очевидцями окупації.

Великий інтерес викликала книга нашого доброго знайомого Карпова В.Є. «Украина: скрытая угроза», де розповідається про таємні структури, що змагаються за владу у нашій країні та за її межами.

Старшокласникам і студентам стане в нагоді курс лекцій Крижановських «Історія Середніх віків». Це перший національний посібник для студентів гуманітарних спеціальностей. Навіть у найбільших бібліотеках України слабо представлені відомі всьому світові наукові та науково-художні праці європейських медієвістів. Запропонована книга успішно вирішує цю проблему, оскільки охоплює широке коло питань становлення та розвитку середньовічного Заходу.

Представниці прекрасної половини людства зацікавилися ще однією книгою, яка не належить до любовних романів, але читається легко, ніби художня – «Львівська кухня».

Уже років сім-вісім, як Львів на всіх парах увірвався в перегони за звання гастрономічної столиці Центрально-Східної Європи. Ці успіхи значною мірою базуються на рекламних легендах. Але правда дуже часто виявляється більш вражаючою, ніж легенди. Один з відомих львівських істориків та засновників Клубу галицької кухні, родовитий галичанин Ігор Лильо написав книгу, яка познайомить вас не лише з рецептами страв, але й з історією славетного міста Лева та з його мешканцями. Наші читачки вже вишикувались в чергу за нею. А ще для романтиків є нова книга Є. Вільмонт «Сплошная лебедянь!».