Флешмоб «Читай і танцюй»

2017-06-01

/Files/images/DSC_6319.JPG

Читачі Кущівської бібліотеки-філії №5 прийняли участь у фестивалі читацьких талантів «Крок до успіху», що відбувся у Ковалівському парку. Номер для концертної програми «Таланти наших читачів» підготувала група « Star Crazy». Юні танцюристи Олена Тонконог, Кульбаба Даша, Сухотіна Настя виконали сучасний танець «Хип-хоп Ігри» та отримали грамоти і подарунки.

Каблучна Аріна та Касаткін Єгор прийняли участь у параді літературних героїв. Вони показали присутнім образи своїх улюбленців: Герміони і Петрушки, а ще мали змогу пограти з Фіксіками.

Бібліотека сьогодні - це і осередок спілкування; і місце, де можна продемонструвати усі свої таланти . У бібліотеці протягом літніх канікул будуть працювали майстер-класи з бісероплетіння, квілінгу, ляльки-мотанки та виробів з солоного тіста. Кращі роботи можна буде побачити на виставці- вернісажі дитячої творчості «Творці дивосвіту».

Юні відвідувачі бібліотеки зможуть поповнити знання з німецької мови, прийнявши участь у повчальній мультіпедії «Зоологічний німецький алфавіт» та переглянувши бібліографічний інформер «Цікаве про німецьку мову».

Чекаємо дітлахів під час канікул!