Екскурсія до лісового масиву мікрорайону «Кущівка»

2017-06-20

/Files/images/DSC_6373.JPG

Вихованці літнього табору оздоровлення та відпочинку «Барвінок», що діє при загальноосвітній школі №30, побували на екскурсії у лісовому масиві мікрорайону Кущівка. Співробітники бібліотеки-філії №5 провели квест «Лікарські рослини» та ігри «Можна – не можна» і «Хто як рухається».

Діти, спостерігаючи за красою природи, відгадували загадки про навколишнє середовище та визначили птахів, які є символами сили, мудрості, гордості, вірності і любові.

Під час екологічної зупинки діти дізналися, що екологія — це наука, яка досліджує середовище існування живих істот. Людське життя неможливе без рослин і тварин. Недарма ж їх називають зеленими друзями та нашими братами меншими. Рослини забезпечують наше повітря киснем, а з допомогою своїх цілющих властивостей лікують різні хвороби. В давнину люди повністю залежали від природи. Але з часом вплив людини на природу стає дедалі помітнішим і негативним. Це призвело до загибелі багатьох видів рослин і тварин. Екскурсанти зрозуміли, що проблема екології на даний час є найважливішою в світі.

Повернулися всі до бібліотеки у гарному, піднесеному настрої. Після прогулянки під щедрим літнім сонечком бібліотечна прохолода зустріла дітей вікториною «Ліс – наше багатство». Дітлахи із задоволенням відповідали на питання вікторини, а за правильну відповідь отримували цукерки.

Під час екскурсії до лісу діти не лише захоплювалися мальовничими пейзажами, не просто гуляли і відпочивали, а й спостерігали і робили висновки, як слід поводитися, перебуваючи на лоні природи.