Інформаційна година «Європа в часи Реформації»

2017-09-09

/Files/images/DSC_6486.JPG

9 вересня у бібліотеці № 5 відбулася інформаційна година «Європа в часи Реформації». Захід відвідали користувачі різного віку, які цікавляться історією. Бібліотекарі оформили книжкову викладку «Епоха Реформації», підготували огляд літератури з неї та бесіду «Європейська література і мистецтво під впливом Реформації». Присутні дізналися про економічний та суспільно-політичний стан у країнах Європи, що спричинив появу реформаторських ідей; про три основні напрямки Реформації; про найвідоміших діячів того часу, таких як М.Лютер, Ж.Кальвін, Г.Сковорода. Бібліотекарі розповіли, як вплинула втрата монополії католицької церкви на різні види мистецтва і літературу, запропонували присутнім ознайомитися з кращими творами періоду Реформації, що збереглися до наших часів, наприклад, з творчістю Івана Вишенського, Дж. Мільтона.