День відкритих дверей «Бібліотек@ - твоє вікно у світ»

2017-09-16

З нагоди Дня міста бібліотека № 5 Кіровоградської МЦБС провела День відкритих дверей під назвою «Бібліотек@ - твоє вікно у світ». Цього дня до бібліотеки завітали представники громади та активісти. Серед відвідувачів були мешканці психоневрологічного інтернату та дітлахи. Найменші читачі прийшли з батьками і вперше зареєструвалися на дитячому відділі. Дітей ознайомили з книжковим дитячим фондом, розповіли про правила поводження з книгами. Були проведені ознайомлювальні екскурсії по залах бібліотеки. Багатьох відвідувачів зацікавила експозиція бібліотечного краєзнавчого музею «Кущівські знахідки». Привабили відвідувачів також фотоматеріали, представлені на виставці «Відкрий для себе рідне місто». Присутні прослухали огляд нової літератури «Бібліогурманія»; дізналися про інформаційні послуги, які можна отримати в бібліотеці.

Проводилися акції: «Запиши до бібліотеки друга», «Книга на долоні» та «День прощення для боржників». На святково оформленому стенді відвідувачі написали свої добрі побажання рідному місту.