Зустріч поколінь «Зорепадом летять роки»

2017-10-03

В теплій, щирій атмосфері у бібліотеці-філії № 5 Кіровоградської МЦБС пройшла зустріч поколінь «Зорепадом летять роки», яку підготували працівники бібліотеки для своїх користувачів.

Зустріч поколінь – це нагода для молоді відкрити для себе старше покоління, переконатися в тому, що спілкування з людьми похилого віку може бути цікавим та корисним.

Зустріч двох поколінь пройшла у стилі «посиденьок». У програмі заходу були «фотопосиденьки , «кінопосиденьки» та музичні хвилинки.

Література, представлена на виставці «Сенс життя», популяризує ідеї активного образу життя після 65 років. З огляду літератури присутні дізналися про те, як важливо у пенсійному віці мати цікаве захоплення, повністю віддаватися улюбленій справі. Про свої захоплення розповіли деякі з відвідувачів бібліотеки. Наприклад, у читачки Мельниченко Людмили Миколаївни є колекція кімнатних квітів, що милують око. А помічниця депутата міської ради Кріпака С.В. Сокотнюк Валентина Леонідівна забуває про всі турботи і негаразди, коли творить нові плаття для онуки.

Бібліотекарі провели психологічне тестування «Як справити хороше враження протягом 7 секунд» та надали кілька психологічних порад щодо спілкування старшого покоління з дорослими дітьми і малими онуками.

Присутні радо прийняли вітання від депутата С. Крипака та гостинець від нього - смачний торт. Завершилась зустріч чаюванням та невимушеним спілкуванням.