Майстер – клас з виготовлення арт-листівок «Оберіг для воїна»

2017-10-07

/Files/images/DSC_6508 (3).JPG

Читачі бібліотеки-філії №5 Кіровоградської МЦБС надзвичайно активні, творчі, позитивні. Вони залюбки приєднуються до різноманітних бібліотечних акцій. 7 жовтня діти із задоволенням прийняли участь у майстер-класі з виготовлення арт-листівок «Оберіг для воїна», приуроченому до Дня захисника України. Маленькі користувачі малювали обереги для воїнів зі словами підтримки та вдячності: «Ми молимося за вас», «Повертайтесь живими».

Працівники бібліотеки вчили всіх бажаючих виготовляти обереги зі слов’янськими захисними символами. Адже ще у давнину наші пращури вірили, що вони здатні оберігати воїнів у бою. Кожен з нас має можливість створити таку річ та передати її для українських військових, які захищають наш мир і спокій. Нехай чисті дитячі долоні, що створили ці обереги, принесуть нашим воїнам щастя та оберігають їх! Хай усі захисники України повертаються додому живими та здоровими.

У цей важкий для країни час ми вносимо свій маленький вклад і підтримуємо своїх захисників.