Драйв-шоу письменника В.Карпова «Центр України: читач як свідок»

2017-10-12

/Files/images/DSC_6516.JPG

12 жовтня в бібліотеці-філії №5 відбулося драйв-шоу «Центр України: читач як свідок». Захід приурочено до Дня українського козацтва.

Герой козацького народу, головний отаман Кіровоградського Центрального округу, повний кавалер орденів «Козацька слава» генерал – полковник козацтва Валентин Карпов розповів про маловідомі цікаві історичні факти, про які він веде мову у своїх творах. Зважаючи на його талант оповідача та неабиякий артистизм, виступ його справив враження яскравого видовища, шоу. Читачів вразила розповідь автора про події, які досі були надійно поховані у спецархівах та не підлягали розголосу.

Розмова з улюбленим письменником принесла справжнє задоволення присутнім. Жартуючи, автор популярних книг розповів, що зараз пише на рік по книжці. Його книги завжди знаходять своїх читачів, які бажали в цей день Валентину Євгеновичу творчих успіхів, і нових не менш цікавих творів.

Книжкова виставка-інсталяція «Козацькій славі жити у віках» зібрала навколо себе юних козаків. Всім їм кортіло потримати в руках представлені на виставці нагайку,булаву, шаблі, рушницю, кинджал..

Завжди теплі зустрічі з письменником вносять в життя трохи драйву та дають надію на краще майбутнє.

Кiлькiсть переглядiв: 141