Свято мікрорайону «Місце зустрічі – Кущівка».

2017-10-14

/Files/images/DSC_6517.JPG

Бібліотека-філія №5 долучилася до святкування дня мікрорайону Кущівка.

Захід проводився за сприяння депутата міської ради Кріпака Сергія Володимировича та квартальних комітетів №№10,11,12. Приємно було бачити на заході письменника нашого міста генерал – полковника козацтва Валентина Карпова. Поетичний подарунок мешканцям мікрорайону від поета Михайла Теніченка – гарний вірш про Кущівку - зігрів серця всіх присутніх.

Фотовиставка «Кущівка в стилі ретро», де можна було побачити світлини минулого сторіччя, привернула увагу багатьох поціновувачів минулого. Бібліотекарі підготували пізнавальну вікторину-лотерею «Що ви знаєте про наше місто?». За кожну відповідь на питання з краєзнавства учасники отримували солодкий приз. На святі було багато музики: грав духовий оркестр, співала Анастасія Сухотіна, танцював дитячий хореографічний колектив. Це створило веселий, піднесений настрій. Для найменших учасників працювали Аквагример та програма «В гостях у Фіксиків».

Всі бажаючі пригощалися гарячим чаєм та смаколиками.