1 червня 2013 рік Конкурс дитячого малюнку

/Files/images/01-06-13_1200.jpg

Конкурс дитячого малюнку

«Читаю – мрію – малюю»

1 червня користувачі дитячого відділу бібліотеки – філії №5 та оздоровчого табору «Барвінок» (всього 27 читачів), прийняли участь у конкурсі дитячого малюнку «Читаю – мрію – малюю» .

В цей святковий день, озброївшись кольоровою крейдою, діти малювали на асфальті свої мрії про казкових героїв. Перехожі вулиці Водоп’янова в цій день побачили чарівну фею -Winx, Івасика-Телесика, лисичку та журавля, Колобка, Капітошку і багато сонячних промінців, які світили для нас прямо з асфальту.

Бібліотекарі привітали всіх з Днем захисту дітей та розважили присутніх казковою вікториною «Впізнай , з якої казки предмет».

Бібліотека у цей святковий для дітей день знову надала можливість читачам мріяти, фантазувати, отримувати подарунки.