Інтерактивний бібліотечний урок – квест «Подорож книжковим океаном»

2017-10-21

/Files/images/DSC_6511.JPG

Для тих, хто любить активний відпочинок, жадає гострих відчуттів, здатний проявити свої здібності і похвалитися своїми знаннями, працівники бібліотеки-філіалу №5 провели бібліотечний інтерактивний урок-квест «Подорож книжковим океаном».

Разом з капітаном Журавським Олексієм команда юних читачів вирушила в подорож Книжковим океаном. Побували на «Острові Всезнайок», «Острові Спогадів», «Острові Золотошукачів». На своєму шляху зустріли піратів і виконували їх умови, вирішуючи логічні завдання, шукаючі необхідну інформацію, розгадуючи загадки.

На команду, яка успішно подолала всі перешкоди, чекав скарб, захований на «Острові Скарбів». В скриньці лежала картка з мудрими словами: «З глибин моря дістають перлини, а з глибини книги - знання».

Бібліотекарі подякували учасникам квесту за їх кмітливість, інтелект, начитаність та пригостили чаєм з солодощами.

Пригоди юних шукачів скарбів не були б такими цікавими і веселими, якби не допомога інноваційно-методичного відділу Кіровоградської МЦБС. Працівники бібліотеки вдячні всім учасникам заходу, особливо Касаткіну Єгору, Каблучній Аріні, Сухотіній Анастасії та Джафаровій Тетяні.