Правові читання «Знай свої права, дитино»

2017-11-10

/Files/images/DSC_6521.JPG

Читачі бібліотеки №5 Кіровоградської МЦБС долучилися до акції «Читай, я буду слухати». Мета її - заохочення дітей до читання. Акція проводиться в форматі сторі-тайм - дорослий читає групі дітей. Для читання обирається цікава книга.

Книгу Наталі Забіли «Про ліниву дівчинку» читала бібліотекар загальноосвітньої школи № 30 Мотузова Наталя Миколаївна. Пригоди неохайної, нетовариської та брехливої дівчинки, яка обікрала білочок, змусили маленьких слухачів затамувати подих. Діти були засмучені через те, що героїня книжки порушила право звірів на недоторканність майна та право на здоровий спосіб життя. Дочитавши до кінця, всі зраділи, що дівчинка усвідомила, що накоїла і виправила свої помилки.

За мотивами прочитаного діти намалювали малюнки та активно долучились до обговорення прочитаного. Бібліотекарі ознайомили маленьких читачів з виставкою – порадою «Правова свідомість і правова культура», де викладена література відповідної тематики та папки конволют по правам дітей.