"Життя в стилі ВЕЛО"

2013-06-21

/Files/images/DSC_0511.JPG

Краєзнавча велоподорож "Рідна вулиця моя"

В рамках програми "Життя в стилі ВЕЛО" бібліотекарі філії №5 провели краєзнавчу велоподорож «Рідна вулиця моя» . Читачі нашої бібліотеки на велосипедах подорожували по вулицях мікрорайону Кущівка. Відомий краєзнавець Вадим Васильович Смотренко підтримав цю рекламну акцію та розповів присутнім про визначні місця нашого мікрорайону. Всі дізналися що, наприклад, вулиця Свердлова має свою історичну назву Вознесенська, а вулиця Водоп’янова (на якій розташована бібліотека)раніше називалася Богадільна.

А ще дискутували про значення педалетерапії для здорового способу життя як на Землі,так і в космосі та про історію «двох коліс». Згадали К. Ціолковського, великого теоретика шалених космічних швидкостей, якій до глибокої старості не розлучався з тихохідним велосипедом.

В цей день бібліотека отримала в подарунок від В.Смотренко книгу 1953 року видання

Лещенко В.С. «Велосипед: спутник начинающего велосипедиста».

Швидко, легко і корисно для здоров’я подорожували 22 велосипедисти.