«Бібліолавка – дітям забавка»

2013-07-11

/Files/images/DSC_0426.JPG

Чи можуть сучасні діти провести літні канікули без Інтернету і телевізора?

Відповідь – можуть, якщо вони проводять вільний час у бібліотеці або на дитячому майданчику, розташованому поруч.

Бібліотекарі філії №5 поєднали приємне і корисне для відпочинку, створивши літній читальний зал. Він привернув увагу не лише постійних читачів, а і перехожих, для яких з’явилася можливість присісти перепочити, гортаючи книгу у затінку прибібліотечного майданчику та вибрати собі читання до смаку.

Для літніх читань - розваг на свіжому повітрі бібліотекарі оформили бібліолавку під назвою: «Бібліолавка – дітям забавка», де і проходить більшість літніх заходів.

Сьогодні бібліотекарі запросили своїх читачів на День нової книги «Чарівний ланцюжок нових книжок», де всі ознайомилися з новинками літератури. Читачі відмітили, що з’явилися молоді автори, прізвища яких ще не дуже знайомі, але твори їх привертають увагу, наприклад, Тетяна Ярославська, Галина Романова. Для чоловіків були запропоновані нові круті бойовики з карколомним сюжетом Михайла Марта та брата і сестри Литвинових.

Для дітей презентували двадцять нових, яскраво оформлених книжечок.

Щосуботи бібліотекарі проводять казкотерапію «Для вас, малюки, цікаві казки», під час якої діти знайомляться з цікавими пригодами літературних героїв.

Програма літніх читань в бібліотеці триває!