Бібліофреш «10 книжкових новинок українською»

2018-07-10

/Files/images/7.JPG

В ці спекотні літні дні бібліотека №5 запропонувала читачам задовольнити спрагу нової літератури, відвідавши бібліофреш «10 книжкових новинок українською».

Присутні ділилися враженнями від книжок, освіжилися смачними фрешами з овочів та ягід. Найбільшу цікавість викликали книги В.Шкляра та А.Кокотюхи, що висвітлюють одну з найдраматичніших сторінок нашої історії – повстанську боротьбу українців проти окупаційної влади у 1920-х роках.

Прихильникам вікторіанських романів, що змальовують побут старої Англії, життя та звички мешканців туманного Альбіону, бібліотекарі запропонували книгу Дафни дю Мор’є «Моя кузина Рейчел». Цей твір був неодноразово екранізований і здобув успіх завдяки поєднанню тонкого психологізму і цікаво закрученого сюжету з неочікуваними поворотами, які то проливають трохи світла на історію, то, навпаки, заплутують та наганяють страху.

Бібліофреш дав читачам можливість познайомитися з багатогранним світом сучасної літератури.