година-реквієм «Три колоски… Три колосочки»

2018-11-24

/Files/images/20181124_135037.jpg

24-го листопада у бібліотеці №5відбулася година-реквієм «Три колоски… Три колосочки». Щоб вшанувати жертв голодомору бібліотекарі запалили свічку пам’яті. Переглянувши відеофільм «Голод 33-го року» присутні замислилися над бездушною жорстокістю можновладців, що намагалися стерти з обличчя землі нашу націю. З огляду літератури, представленої на книжковій виставці «Голгофа України», всі дізналися про подробиці трагічних подій, що призвели до масової загибелі українців у 1932-33 роках минулого століття. Загальну увагу привернула книга нашого земляка Василя Бондаря «Голоси із 33-го (Голодомор на Кіровоградщині)». Користувачі бібліотеки пом’янули тих, хто поліг невинною жертвою у ті страшні часи. Під час обговорення кожен згадував своїх рідних, розповідав про їх долі, згадував випадки з життя близьких і знайомих. Всі висловлювали побажання, аби подібне ніколи не повторилося в історії.