Чародій-вечір «Баба Віхола прийшла, купу свят нам принесла»

2019-01-18

/Files/images/20190118_131710.jpg

Кущівська бібліотека на свято Водохреща запросила користувачів на чародій-вечір «Баба Віхола прийшла, купу свят нам принесла».

Колядники та щедрувальники завітали до бібліотеки з різдвяними піснями, святковим настроєм, веселим галасом. Ряджені відтворили фольклорну сценку «Водіння кози» та співали колядки, щедрівки: «Щедрик, щедрик, щедрівочка». Серед ряджених вирізнялося прудке, веселе і добре чортеня, роль якого виконав Гарбуз Рустам. Під час проведення заходу діти прийняли активну участь у майстер-класі «Виготовлення Новорічних листівок». Бібліотекарі провели вікторину «Зимове свято» та гру «Буває-не буває». Огляд літератури з новорічної книжкової інсталяції «Зимонька іде…Веселі свята нам несе», збагатив уявлення читачів про зимові православні свята українського народу. Свято Водохреща було проведено спільно з депутатським корпусом. Вдячні депутату Міської ради Кріпаку Сергію Володимировичю за співпрацю. Дітлахам, які прийняли участь у конкурсах, він подарував солодкі гостинці до святкового столу.