«І буде час, і буде вічне слово»

2019-02-21

/Files/images/20190213_143046.jpg

Юні поціновувачі поетичного слова зустрілися у бібліотеці №5, щоб разом переглянути поетичний альбом «І буде час, і буде вічне слово», присвячений Дню рідної мови.

Перша сторінка поетичного альбому «Рідна мова моя, поетична й пісенна» розповіла присутнім, що саме поезія є найбільш духовним уособленням мовного багатства нації. З задоволенням присутні перегорнули і наступні сторінки альбому та познайомилися з поетичною творчістю Вінграновського, Базилевського, Тичини, Рильського, Драча. Читач бібліотеки, молодий поет Станіслав Новицький, розповів про особисте знайомство з таким титаном сучасного письменства, як Іван Драч, майстерно декламував його вірші, а також вірші М.Вінграновського.

Під час спілкування юнаки і дівчата дізналися, що таке верлібр, хто ще з відомих поетів використовував цю форму у своїй творчості. Дуже сподобались власні вірші пана Станіслава «Журавлині сніги», «Базиліки», «Хай дощ нап’ється п’яної роси…».