Книжковий дрес-код «Будьте завжди у тренді»

2019-03-19

19 березня у бібліотеці-філії № 5 МЦБС відбулося відкриття Тижня дитячого читання книжковим дрес-кодом «Будьте завжди у тренді».

Книжок, які привертають увагу, є сотні, але часто дуже складно зрозуміти, що варто прочитати саме тобі. Тиждень дитячого читання – це якраз ті дні, коли хочеться згадати улюблені книжки і, звичайно, дізнатися про літературні новинки. Саме з цією метою на дитячому відділі бібліотеки організована виставка «Книжковий дрес-код», яка відкриває для читачів різнобарв’я друкованого слова. Останнім часом діти найбільше захоплюються сучасною українською літературою. Її можна знайти в розділі «Український «бренд».

А книги, представлені в розділі «Молодіжний «тренд», подарували юним читачам свіжі враження та новий досвід.

Було й живе спілкування, так званий “дрес-код”. Кожен учасник “дрес-коду” мав при собі улюблену книжку. Діти розповідали один одному про твір, який вподобали.

Таке спілкування дало присутнім можливість дізнатися щось новеньке зі світу книг та завести нових друзів. Таке спілкування чекає на Вас протягом всього Тижня читання.

Тож будьте завжди у тренді. Читайте книги!