Інформаційний торг «Доктор ЗОЖ»

2019-04-04

/Files/images/20190405_144624.jpg

4 березня у бібліотеці відбувся інформаційний торг «Доктор ЗОЖ». Його мета – донести до користувачів інформацію, яка покращить та зміцнить їх здоров’я. До торгу бібліотекарі провели огляд літератури з виставки-поради «Орієнтир – здоровий спосіб життя». Під час інформаційного торгу користувачі мали змогу розповісти про своє враження від прочитаного у бібліотеці, про ті книги, що стали їм у нагоді та допомогли боротися з хворобами. І кожен рекламував цю книгу так, ніби «продає» її на торзі. Так, Дика Катерина Григорівна завжди надає оточуючим поради щодо лікування різних хвороб нетрадиційними засобами та відварами і настоянками трав. Їй часто допомагають статті з журналу «Народний доктор».

Відеоподорож «Зцілення без ліків» зацікавила усіх присутніх новітніми засобами нетрадиційної медицини.