Краєзнавча екскурсія рідним містом "Вулиця Дворцова"

2013-11-01

/Files/images/31-10-13_1547.jpg

Краєзнавча екскурсія рідним містом

«Вулиця Дворцова»

В ці осінні дні бібліотекарі філії №5 провели краєзнавчу екскурсію «Вулиця Дворцова» для тих, хто забажав дізнатися про минуле нашого міста. Користувачі нашої бібліотеки прогулялися по центральних вулицях з відомим краєзнавцем Вадимом Васильовичем Смотренком.

Сьогоднішня наша подорож розпочалася з площі біля музично-драматичного театру ім. М. Кропивницького, що по вулиці Дворцовій, та продовжилася до вулиці Великої Перспективної.

Всі охоче затрималися біля приміщення колишнього музичного училища. Будувалося воно саме як храм музики. В ньому колись давались музично - театральні вистави. Архітектор Достоєвський прикрасив приміщення ліпними елементами в грецькому стилі, що нагадувало давньогрецький театр «Одеон» ( будівля стародавньої Греції, призначена для музичних і декламаторських конкурсів).

Екскурсанти по-новому побачили будинки давно знайомі і звичні, дізналися про безліч цікавих фактів, пов’язаних з історичним центром міста, про архітектурні деталі і стилі забудови міста. До екскурсії приєдналися випадкові перехожі, зацікавившись розповіддю краєзнавця. Серед них – молоді київські письменники, знайомство з якими матиме продовження в майбутньому.