Ретро-погляд «Чорнобиль – загублений світ»

2019-04-26

/Files/images/20190426_124756.jpg

26 квітня у бібліотеці-філії №5 річниці Чорнобильської катастрофи і проблемам економічної безпеки був присвячений ретро-погляд «Чорнобиль – загублений світ». На зустріч з користувачами прийшли герої-чорнобильці Пєрвий Д.М. та Онищенко З.М. Вони емоційно розповіли про те, що їм довелось побачити і пережити під час ліквідації аварії. На заході були також депутат райради Аршинік С.Ф. та голова наглядової ради уповноважень з прав людини України Боршуляк О.В. Вони висловили сподівання на те, що Україна і світ зможуть подолати наслідки найбільшої в історії людства техногенної катастрофи та не допустять її повторення.

Переглянувши відеофільм «Чорнобиль. Як це було», всі присутні відчули напружену атмосферу, яка панувала тоді у суспільстві.

Бібліотекарі підготували ілюстративно-книжкову виставку «Полин Чорнобиля гірчить і досі». Знайомство з матеріалами виставки допомогло молоді усвідомити глобальне значення екологічних проблем. Ліквідатори побажали присутнім у подальшому житті мати тверду активну громадянську позицію, не залишатися байдужими до злочинів проти природи.